Naršoma politologija (dalykas)

Kolekcijoje pateikiamos 1781-1800 metų knygos olandų kalba.

Gersbach, H., 2005

Skaitmeninė institucinė talpykla.

Kolekcijoje pateikiamos Miuncheno universiteto diseratacijos

Skaitmeninėje saugykloje pateikiami įvairūs moksliniai tyrimai, publikacijos bei kiti moksliniai darbai.

McMaster universiteto institucine talpykla.

Paderbono universiteto bibliotekos skaitmeninė kolekcija. Pateikiami žurnalų straipsniai, monografijos, disertacijos ir kt. dokumentai.

Atvirosios prieigos knygų katalogas, kuriame pateikiamos įvairių mokslo sričių visatekstės elektroninės knygos.

Duomenų bazėje galima ieškoti mokslo publikacijų ir studentų magistro darbų tezių iš 34 aukštųjų mokyklų (daugiausia Skandinavijos).

Kolekcijoje pateikiamos tezės bei disertacijos.

Kembridžo universiteto saugykla.

Prenumeruojamų leidinių sąrašas;

eMoDB.LT2 projekto metu įsigytų leidinių sąrašas;

Chandos Publishing Information and Library management 2012-2013 metų kolekcijų įsigytų leidinių sąrašas.

Nuo 2015 m. Chandos Publishing leidyklos el. knygos prieinamos tik ScieceDirect platformoje.

Tai atvirosios prieigos talpykla, kurioje pateikiama mokslinė literatūra.

McPherson, H.; Robinson, D.M.; Wood, W.D., 2005

enciklopedija

Enciklopedija apie Levo Trockio idėjas, trockizmo judėjimą.

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Pateikiami akedeminiai žurnalai humanitarinių, socialinių mokslų, gamtos mokslų temomis. 80% pateikto turinio yra atvirosios prieigos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Tai nuo 1952 m. skelbiamų leidinių internetinis knygynas, biblioteka ir archyvas. Jame yra apie 110 000 pavadinimų leidinių ir 235 000 atitinkamų elektroninių versijų (PDF, e. knygų) daugiau kaip 50 kalbų, tarp jų – 24 oficialiosiomis ES kalbomis.

Prieinamas turinys nuo 2020 m.

Europos darbo teisės ir socialinės politikos srities žurnalas