Naršoma politologija (dalykas)

atvirosios prieigos duomenų archyvas

The New York Times leidžiamų laikraščių archyvas.

Pensilvanijos universiteto bibliotekos katalogas su daugiau nei 40 000 laisvos prieigos knygų ir vadovėlių.

Įvairių mokslų sričių tyrinėjimai. Klaipėdos universiteto leidžiamas žurnalas

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Mäkinen, V., Korkman, P., 2006

Grendstad, G., Selle, P., Stromsnes, K., Bortne, O., 2006