Naršoma politologija (dalykas)

Simeone, B., Pukelsheim, F., 2006

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Atvirosios prieigos knygos humanitarinių ir socialinių mokslų temomis.

Visatekstė duomenų bazė, kurioje pateikiamos teminės knygų kolekcijos, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (Organisation of Economic Co-operation and Development, OECD) statistikos duomenų bazės, statistinės lentelės, žurnalai, kiti OECD dokumentai.

OER Commons buvo sukurtas 2007 m. kaip studijų medžiagos tinklas. Čia galima rasti ne tik vadovėlius, bet ir paskaitų konspektus, visą universitetų kursų medžiagą, vidurinių bei pradinių mokyklų pamokų planus.

Maria, E., Micelli, S., 2005

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 40000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Parlamento studijos. Valstybės žinių leidžiamas leidinys

Jäkel, M. F., 2006

Šiame archyve pateikiama daugiau nei 700 periodinių žurnalų meno, humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų temomis.

Pinigų studijos. Lietuvos banko leidžiamas leidinys

Shughart, W. F., Tollison, R. D., 2005

Djalalov, S., Babu, S. C., 2006

Politologija. Vilniaus universiteto leidžiamas leidinys

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 5000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Follesdal, A., Pogge, T., 2005

Regioninės studijos. Vytauto Didžiojo universiteto leidžiamas žurnalas

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Wright, G., 2006

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

VUB papildomai prenumeruoja:

• European Labour Law Journal
  • New Journal of European Criminal Law
  • The Stata Journal

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

Socialiniai mokslai. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Socialinis darbas. Mykolo Romerio universiteto leidžiamas leidinys

Socialiniai mokslai. Mykolo Romerio universiteto leidžiamas leidinys

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Socialinių mokslų darbų talpykla, suteikianti prieigą prie daugiau nei 240 000 visateksčių dokumentų finansų, ekonomikos, teisės ir sąskaitybos srityse.

Beck, S., Klobes, F., Scherrer, C., 2005

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Teisė. Teisės insituto leidžiamas žurnalas

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.