Naršoma psichologija (dalykas)

Medicinos srities moksliniai žurnalai

Įėjus į bazę pasirinkti Your Journals@Ovid

Prieinamų leidinių sąrašas

Pateikti straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos humanitarinių ir socialinių moklslų temomis, inžinerijos ir biomedicinos moksliniai tyrimai.

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis.

Trumpas paieškos vadovas (video liet.k.)

Pylkkänen, P. T. I., 2007

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

Moksliniai žurnalai apimantys įvairias mokslų ir technologijų sritis.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos publikacijos per ketverius ankstesnius metus.

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Atvirosios prieigos knygos humanitarinių ir socialinių mokslų temomis.

Visatekstė duomenų bazė, kurioje pateikiamos teminės knygų kolekcijos, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (Organisation of Economic Co-operation and Development, OECD) statistikos duomenų bazės, statistinės lentelės, žurnalai, kiti OECD dokumentai.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 40000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Šiame archyve pateikiama daugiau nei 700 periodinių žurnalų meno, humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų temomis.

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Visateksčiai moksliniai, recenzuojami straipsniai psichologijos temomis. Informacija bendrosios, specialiosios, taikomosios, klinikinės psichologijos klausimais. Bazėje yra per 150 000 tūkst. straipsnių iš  119 žurnalų leidžiamų APA.

Prieinama tik MKIC (Saulėtekio g. 5), Centrinės bibliotekos (Universiteto g. 3) ir Filosofijos fakulteto (Universiteto g. 9/1) patalpose.

PsycINFO psichologijos srities bibliografinė duomenų bazė kuriama Amerikos psichologijos asociacijos.

Prieinama tik MKIC (Saulėtekio g. 5),Centrinės bibliotekos (Universiteto g. 3)

ir Filosofijos fakulteto (Universiteto g. 9/1) patalpose.

Psichologija. Vilniaus universiteto leidžiamas leidinys