Naršoma slauga (dalykas)

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Atvirosios prieigos medicinos mokslų žurnalai.

Gerontologija. Lietuvos gerontologų ir geriatrų draugijos leidžiamas žurnalas

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis

Moksliniai žurnalai įvairiais slaugymo, sveikatos priežiūros klausimais

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.