Naršoma astronomija (dalykas)

Kembridžo universiteto saugykla.

Kolekciją sudaro įvairių mokslo sričių elektroninės knygos. Pateikiama daugiau nei 60 000 el. knygų.

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos EBSCOhost el. knygų katalogas

Knygų parsisiuntimo instrukcija (PDF angl.k.)

Tai atvirosios prieigos talpykla, kurioje pateikiama mokslinė literatūra.

Prancūzijos mokslinių organizacijų leidžiamas visatekstis mokslinis žurnalas Astronomy & Astrophysics.

Elektroninių knygų direktorija yra nuolatos augantis laisvos prieigos knygų ir kitų dokumentų, randamų visame internete, katalogas. Dabar čia yra daugiau nei 4000 knygų.

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

enciklopedija

Astronomijos, matematikos, fizikos ir chemijos enciklopedijos

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

žinynas / žodynas

Steinicke, W.; Jakiel, R., 2007

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Fosbury, R.;  Christensen, L., 2006

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Moksliniai fizikos ir astronomijos srities žurnalai

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Japonu rentgeninės orbitinės observatorijos ASCA stebėjimų duomenų archyvas.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Jungtinės Karalystės astronomijos stebėjimų duomenų archyvai.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Tai NASA finansuojamas projektas, pateikiantis nuorodas į įvairius astronomijos duomenų archyvus.

Mobberley, M., 2007

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.