Naršoma astronomija (dalykas)

Kembridžo universiteto saugykla.

Prenumeruojamų leidinių sąrašas;

eMoDB.LT2 projekto metu įsigytų leidinių sąrašas;

Chandos Publishing Information and Library management 2012-2013 metų kolekcijų įsigytų leidinių sąrašas.

Nuo 2015 m. Chandos Publishing leidyklos el. knygos prieinamos tik ScieceDirect platformoje.

Tai atvirosios prieigos talpykla, kurioje pateikiama mokslinė literatūra.

Elektroninių knygų direktorija yra nuolatos augantis laisvos prieigos knygų ir kitų dokumentų, randamų visame internete, katalogas. Dabar čia yra daugiau nei 10963 knygų.

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

enciklopedija

Astronomijos, matematikos, fizikos ir chemijos enciklopedijos

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

žinynas / žodynas

Steinicke, W.; Jakiel, R., 2007

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Fosbury, R.;  Christensen, L., 2006

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

IOP Publishing leidyklos žurnalų archyvas, kurį sudaro fizikos mokslų krypties žurnalai.

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojamos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Japonu rentgeninės orbitinės observatorijos ASCA stebėjimų duomenų archyvas.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Jungtinės Karalystės astronomijos stebėjimų duomenų archyvai.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Tai NASA finansuojamas projektas, pateikiantis nuorodas į įvairius astronomijos duomenų archyvus.

Mobberley, M., 2007

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė