Naršoma sociologija (dalykas)

Nowotny, H., Pestre, D., Schmidt-Aßmann, E., Schulze-Fielitz, H., Trute, H.-H., 2005

Įvairių sričių mokslinių žurnalų rinkinys.

Testuojama iki 2021 m. vasario 28 d.

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Fizinis lavinimas ir kultūra. Lietuvos kūno kultūros akademijos leidžiamas žurnalas

Grendstad, G., Selle, P., Stromsnes, K., Bortne, O., 2006

Pateikiami įvairūs gyvenamųjų namų tyrimai atlikti studentų ir darbuotojų. Tyrimai apiima apskaitos ir finansų, architektūros, dizaino ir vizualiųjų menų, švietimo, osteopatijos, socialinės praktikos ir kt. temas.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Lenkijos socialinių mokslų duomenų archyvas.

Norint atsisiųsti ADS archyvo duomenis, reikalinga registracija.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Vengrijos nacionalinis socialinių mokslų tyrimų duomenų archyvas.