Naršoma sociologija (dalykas)

Lyčių studijos. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Didžiausia socialinių ir humanitarinių mokslų empirinių duomenų kolekcija Lietuvoje, pateikianti prieigą prie visateksčių duomenų masyvų.

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Paribio kultūros studijos ir tyrimai. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Pateikti straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos humanitarinių ir socialinių moklslų temomis, inžinerijos ir biomedicinos moksliniai tyrimai.

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Archyvas pateikia prieigą prie Slovėnijos socialinių mokslų mokslinių tyrimų duomenų. Čia taip pat galima rasti pagalbinę medžiagą, kur smulkiai aprašomas vykdyto tyrimo turinys ir metodologija.

Vanderveken, D., 2005

Jonker, J., de Witte, M., 2006

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Simeone, B., Pukelsheim, F., 2006

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Socialinių, technologijos ir biomedicinos mokslų tyrimai. Kauno kolegijos ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos leidžiamas žurnalas

Ennaji, M., 2005

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiamos nuorodos į straipsnius iš periodinių leidinių, mokslo žurnalų sveikatos bei socialinės srities. Daugiau nei 30 000 nuorodų į pilnateksčius straipsnius.

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Atvirosios prieigos knygos humanitarinių ir socialinių mokslų temomis.

Visatekstė duomenų bazė, kurioje pateikiamos teminės knygų kolekcijos, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (Organisation of Economic Co-operation and Development, OECD) statistikos duomenų bazės, statistinės lentelės, žurnalai, kiti OECD dokumentai.

Maria, E., Micelli, S., 2005

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamas turinys nuo 1996 m. iki naujausių numerių.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Oxford Scholarship Online tai Oxford University Press leidžiamų elektroninių knygų kolecija. Tematika: humanitariniai, socialiniai, gamtos mokslai, medicina ir teisė.

Vartotojų ir rinkų analizė iš viso pasaulio, apimanti  apie 780 miestų, 210 šalių, bei susijusias pramonės šakas su archyvuotais duomenimis nuo 1997 m. ir prognozes iki 2020 m.

Šiame archyve pateikiama daugiau nei 700 periodinių žurnalų meno, humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų temomis.

Shughart, W. F., Tollison, R. D., 2005

Kandel, W. A., Brown, D. L., 2006

Tuljapurkar, S., Pool, I., Prachuabmoh, V., 2005

Welsh, B. C., Farrington, D. P., 2006

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Shek, D. T. L., Chan, Y. K., Lee, P. S. N., 2005

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 5000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Derosas, R., van Poppel, F., 2006

RMIT universiteto mokslo, inžinerijos, sveikatos, dizaino ir verslo mokslinės publikacijos, konferencijų pranešimai.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Ispanijos nacionalinės mokslinių tyrimų tarybos (CSIC) leidžiamų mokslo žurnalų registras.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

Papildomai prenumeruojami žurnalai:

• European Labour Law Journal
  • New Journal European criminal Law
  • Journal of Marketing
  • Journal of Marketing Research

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

Socialinių ir humanitarinių mokslų atvirosios prieigos žurnalai anglų kalba.

Rau, R., 2007

Socialiniai tyrimai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Socialinis darbas. Mykolo Romerio universiteto leidžiamas leidinys

Socialinis darbas. Patirtis ir metodai. Vytauto Didžiojo universiteto leidžiamas leidinys

Sociologijos mokslų duomenų bazė, kurioje talpinama visatekstė informacija iš knygų ir monografijų bei konferencijų pranešimų, svarbiausių mokslo žurnalų (nuo 1895). Tematika: sociologija, kriminologija, demografija, etnologija, lyčių studijos, politinė sociologija, religijotyra, urbanistika, socialinė psichologija, socialinis darbas, antropologija, sociologijos istorija, sociologija, sociologijos teorija ir kt.