Naršoma teologija (dalykas)

Viso teksto knygos įvairiomis temomis.

Viso teksto knygos įvairiomis temomis. Kai kurios knygos gali būti pilnai neprieinamos dėl autorinių teisių apribojimų.

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Jue, J., 2006

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Humanistika. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Moksliniai žurnalai įvairiomis humanistikos temomis

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Chilana, R., 2005

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Ciocan, C., Hansel, G., 2005

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Įvairių mokslų sričių ir krypčių moksliniai tyrinėjimai. Lietuvių katalikų mokslo akademijos leidžiamas leidinys

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Didžiausia socialinių ir humanitarinių mokslų empirinių duomenų kolekcija Lietuvoje, pateikianti prieigą prie visateksčių duomenų masyvų.

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Pateikti straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos humanitarinių ir socialinių moklslų temomis, inžinerijos ir biomedicinos moksliniai tyrimai.

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Archyvas pateikia prieigą prie Slovėnijos socialinių mokslų mokslinių tyrimų duomenų. Čia taip pat galima rasti pagalbinę medžiagą, kur smulkiai aprašomas vykdyto tyrimo turinys ir metodologija.