Naršoma teologija (dalykas)

enciklopedija

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Įvairių formatų laisvos prieigos elektroninės knygos

Viso teksto knygos įvairiomis temomis.

Viso teksto knygos įvairiomis temomis. Kai kurios knygos gali būti pilnai neprieinamos dėl autorinių teisių apribojimų.

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Jue, J., 2006

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas