Naršoma teologija (dalykas)

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Kraye, J., Saarinen, R., 2005

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

Preston, C. J., Ouderkirk, W., 2007

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Atvirosios prieigos knygos humanitarinių ir socialinių mokslų temomis.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 40000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Desmond, W., Onnasch, E.-O., Cruysberghs, P., 2004

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 5000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Wright, G., 2006

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

VUB papildomai prenumeruoja:

• European Labour Law Journal
  • New Journal of European Criminal Law
  • The Stata Journal

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

Socialinių ir humanitarinių mokslų atvirosios prieigos žurnalai anglų kalba.

Religijos ir kultūros tyrinėjimai. Vytauto Didžiojo universiteto leidžiamas žurnalas

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

enciklopedija

Mitologijos, folkloro ir religijos enciklopedija

Pensilvanijos universiteto bibliotekos katalogas su daugiau nei 40 000 laisvos prieigos knygų ir vadovėlių.

Floridos valsijos projektas. laisvos prieigos vadovėlių ir kitų skaitmeninių resursų talpykla, kurioje galima vykdyti paiešką.

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Lenkijos socialinių mokslų duomenų archyvas.

Norint atsisiųsti ADS archyvo duomenis, reikalinga registracija.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Vengrijos nacionalinis socialinių mokslų tyrimų duomenų archyvas.

Vetus Latina duomenų bazėje pateikiami ankstyviausi biblinės lotynų kalbos pavyzdžiai.

Vikiknygų projektas Lietuvoje pradėtas kurti 2005 m. Tai atvirojo turinio elektroninių vadovėlių rinkinys, kuriuos galima naudoti klasėse, akredituotose įstaigose, namuose, Vikiuniversiteto paskaitoms arba savarankiškam mokymuisi. Čia esančios knygos nėra saugomos nuosavybės teisių, joms taikoma GNU Laisvos dokumentacijos licencija, todėl šių vadovėlių tekstą gali bet kas kopijuoti, keisti ar naudoti kituose darbuose.

VDU elektroninių knygų kolekcija, humanitarinių, socialinių ir fizinių mokslų temomis.

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt

Citavimo informacijos duomenų bazė, į kurią įeina Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index, Arts & Humanities Citation Index, Conference Proceeding Citation Index - Science Edition & Social Science & Humanities Edition.Prieinami duomenys nuo 1990 m.

enciklopedija

Įvairių mokslo sričių žurnalai

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos

Viso teksto knygos įvairiomis temomis.

Tai atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai tyrimai bei mokslinės publikacijos.