Naršoma visuomenės sveikata (dalykas)

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Pateikiami akedeminiai žurnalai humanitarinių, socialinių mokslų, gamtos mokslų temomis. 80% pateikto turinio yra atvirosios prieigos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Grisso, Th.; Borum, R.;  Edens, J.;  Moye, J.; Otto, R., 2005

Atvirosios prieigos medicinos mokslų žurnalai.

Bennett, B.; Tomossy, G. F., 2006

Hanney, S.; Henkel, M.; Kogan, M., 2006

Poston, D.; Micklin, M., 2005

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis