Naršoma visuomenės sveikata (dalykas)

Hanney, S.; Henkel, M.; Kogan, M., 2006

Poston, D.; Micklin, M., 2005

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Hyman, D., 2005

Ben-Arieh, A; Goerge, R. M., 2006

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė