Naršoma visuomenės sveikata (dalykas)

Kolekciją sudaro įvairių mokslo sričių elektroninės knygos. Pateikiama daugiau nei 60 000 el. knygų.

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos EBSCOhost el. knygų katalogas

Knygų parsisiuntimo instrukcija (PDF angl.k.)

Tai atvirosios prieigos talpykla, kurioje pateikiama mokslinė literatūra.

Elektroninių knygų direktorija yra nuolatos augantis laisvos prieigos knygų ir kitų dokumentų, randamų visame internete, katalogas. Dabar čia yra daugiau nei 4000 knygų.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamų leidinių sąrašas

Nuotolinę prieigą prie duomenų bazės galima sukonfigūruoti  mobiliuose įrenginiuose. Plačiau apie šią galimybę.

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Pateikiami akedeminiai žurnalai humanitarinių, socialinių mokslų, gamtos mokslų temomis. 80% pateikto turinio yra atvirosios prieigos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Grisso, Th.; Borum, R.;  Edens, J.;  Moye, J.; Otto, R., 2005

Atvirosios prieigos medicinos mokslų žurnalai.

Bennett, B.; Tomossy, G. F., 2006

Hanney, S.; Henkel, M.; Kogan, M., 2006

Poston, D.; Micklin, M., 2005

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Hyman, D., 2005

Ben-Arieh, A; Goerge, R. M., 2006

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai