Naršoma žemės ūkis (dalykas)

Gyvulininkystė. Lietuvos veterinarijos akademijos Gyvulininkystės instituto leidžiamas leidinys

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Daugiau nei 300 ICRISAT organizacijos, vykdančios inovatyvius žemės ūkio mokslinius tyrimus Azijoje ir Afrikoje, 1975–1998 išleistų knygų.

Tarptautinio grudų tyrimų instituto atograzų klimato zonai institutucinė talpykla, pateikianti ne galutinę, jau publikuotą straipsnio versiją, bet preprintą - jau recenzuotą, bet dar nepublikuotą ir galutinai nesuredaguotą straipsnio versiją.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Berry, R. A.; Kant, Sh., 2005

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Žemės ir maisto ūkis. Lietuvos agrarinės ekonomikos instituto leidžiamas leidinys

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Socialinių, technologijos ir biomedicinos mokslų tyrimai. Kauno kolegijos ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos leidžiamas žurnalas

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

Suteikiama prieiga prie daugiau nei 4000 mokslinių šaltinių internete. Kai kurias knygas PDF formatu galima atsisiųsti nemokamai.

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Visatekstė duomenų bazė, kurioje pateikiamos teminės knygų kolekcijos, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (Organisation of Economic Co-operation and Development, OECD) statistikos duomenų bazės, statistinės lentelės, žurnalai, kiti OECD dokumentai.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 40000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.