Naršoma zoologija, veterinarinė medicina (dalykas)

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis.

Trumpas paieškos vadovas (video liet.k.)

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

Moksliniai žurnalai apimantys įvairias mokslų ir technologijų sritis.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos publikacijos per ketverius ankstesnius metus. Galima jungtis tik iš VU tinklo kompiuterių.

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Atvirosios prieigos institucinė talpykla.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Pateikiama informacija verslo, technologijų, sveikatos, veterinarijos ir kt. sričių temomis.

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

VUB papildomai prenumeruoja:

• European Labour Law Journal
  • New Journal of European Criminal Law
  • The Stata Journal

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.