Naršoma biologija (dalykas)

Tarptautinio grudų tyrimų instituto atograzų klimato zonai institutucinė talpykla, pateikianti ne galutinę, jau publikuotą straipsnio versiją, bet preprintą - jau recenzuotą, bet dar nepublikuotą ir galutinai nesuredaguotą straipsnio versiją.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Atvirosios prieigos žurnalai klinikinės medicinos, bioinformatikos, biologijos, chemijos, farmakologijos, sistemų biologijos, informatikos, virusologijos, kompiuterinės biologijos ir kt. temomis.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Pateikti straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos humanitarinių ir socialinių moklslų temomis, inžinerijos ir biomedicinos moksliniai tyrimai.

Dronamraju, K. R., Arese, P., 2006

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Slice, D., 2005

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Socialinių, technologijos ir biomedicinos mokslų tyrimai. Kauno kolegijos ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos leidžiamas žurnalas

Molekulinės biologijos elektroninis žurnalas

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

Suteikiama prieiga prie daugiau nei 4000 mokslinių šaltinių internete. Kai kurias knygas PDF formatu galima atsisiųsti nemokamai.

Moksliniai žurnalai apimantys įvairias mokslų ir technologijų sritis.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos publikacijos per ketverius ankstesnius metus. Galima jungtis tik iš VU tinklo kompiuterių.

Naujos ir retos Lietuvos vabzdžių rūšys. Lietuvos entomologų draugijos leidžiamas žurnalas

Pateikiamos knygos ir dokumentai gyvybės mokslų bei sveikatos priežiūros srityse.

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Atvirosios prieigos institucinė talpykla.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Nepelno siekiančios organizacijos Public Library of Science (PLoS) publikuojami septyni aukšto lygio atvirosios prieigos medicinos ir gamtos mokslų žurnalai.

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Moksliniai žurnalai biologijos, biofizikos, chemijos, medicinos temomis.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

VUB papildomai prenumeruoja:

• European Labour Law Journal
  • New Journal of European Criminal Law
  • The Stata Journal

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

Elsevier Science, Academic Press ir kitų mokslinių leidyklų žurnalų visateksčiai straipsniai.

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Springer duomenų bazės atviros prieigos moksliniai žurnalai

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

Floridos valsijos projektas. laisvos prieigos vadovėlių ir kitų skaitmeninių resursų talpykla, kurioje galima vykdyti paiešką.

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Vandens ūkio, aplinkos bei žemės ūkio inžinerijos tyrimai. Lietuvos žemės ūkio universiteto ir Lietuvos vandens ūkio instituto leidžiamas leidinys

VDU elektroninių knygų kolekcija, humanitarinių, socialinių ir fizinių mokslų temomis.

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt