Naršoma chemija (dalykas)

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Horbach, J., 2005

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Atvirosios prieigos žurnalai klinikinės medicinos, bioinformatikos, biologijos, chemijos, farmakologijos, sistemų biologijos, informatikos, virusologijos, kompiuterinės biologijos ir kt. temomis.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Pateikti straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos humanitarinių ir socialinių moklslų temomis, inžinerijos ir biomedicinos moksliniai tyrimai.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Matavimai. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

enciklopedija

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis.

Trumpas paieškos vadovas (video liet.k.)

Medžiagotyra. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Socialinių, technologijos ir biomedicinos mokslų tyrimai. Kauno kolegijos ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos leidžiamas žurnalas

Molekulinės biologijos elektroninis žurnalas

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

Suteikiama prieiga prie daugiau nei 4000 mokslinių šaltinių internete. Kai kurias knygas PDF formatu galima atsisiųsti nemokamai.

Moksliniai žurnalai apimantys įvairias mokslų ir technologijų sritis.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos publikacijos per ketverius ankstesnius metus.

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

OER Commons buvo sukurtas 2007 m. kaip studijų medžiagos tinklas. Čia galima rasti ne tik vadovėlius, bet ir paskaitų konspektus, visą universitetų kursų medžiagą, vidurinių bei pradinių mokyklų pamokų planus.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Baird, D., Scerri, E., McIntyre, L., 2006

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Chemikams skirtas įrankis, padedantis tyrimams ir siūlantis eksperimentais patvirtintų duomenų apie chemines reakcijas ir medžiagas paiešką su sintezės planavimo ir cheminiais šaltiniais.

Vartotojo vadovas

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Moksliniai žurnalai biologijos, biofizikos, chemijos, medicinos temomis.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

VUB papildomai prenumeruoja:

• European Labour Law Journal
  • New Journal of European Criminal Law
  • The Stata Journal

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

Elsevier Science, Academic Press ir kitų mokslinių leidyklų žurnalų visateksčiai straipsniai.

Tai citavimo informacijos duomenų bazė.

Minami, T., Tatsumisago, M., Wakihara, M., Iwakura, C., Kohjiya, S., Tanaka, I., 2005

Tarptautinės optikos ir fotonikos draugijos (SPIE) leidžiami viso teksto moksliniai žurnalai, konferencijų medžiaga.

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos.

Prenumeruojamos kolekcijos:

Behavioural Science and Psychology

Biomedical & Life Science

Chemistry & Material Science

Computer Science

Education

History

Law and Criminology

Literature, Cultural and Media Studies

Medicine

Physics and Astronomy

Political Science and International Studies

Religion and Philosophy

Social Sciences

2007 m. įsigytos knygos

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Springer duomenų bazės atviros prieigos moksliniai žurnalai

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

Festel, G., Kreimeyer, A., Oels, U., von Zedtwitz, M., 2005

Kolekcijoje pateikiama daugiau nei 30 000 įvairiu Alberto Einšeino dokumentų.