Naršoma ekologija ir aplinkotyra (dalykas)

McPherson, H.; Robinson, D.M.; Wood, W.D., 2005

Antes, R.; Hansjürgens, B.; Letmathe, P., 2006

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Pateikiami akedeminiai žurnalai humanitarinių, socialinių mokslų, gamtos mokslų temomis. 80% pateikto turinio yra atvirosios prieigos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Geografija. Geologijos ir geografijos instituto ir Lietuvos geografų draugijos leidžiamas leidinys

Gyvulininkystė. Lietuvos veterinarijos akademijos Gyvulininkystės instituto leidžiamas leidinys

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Ahrens, A.; Braun, A.; Gleich, A.; Heitmann, K.; Lißner, L., 2006