Naršoma ekologija ir aplinkotyra (dalykas)

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Geografija. Geologijos ir geografijos instituto ir Lietuvos geografų draugijos leidžiamas leidinys

Gyvulininkystė. Lietuvos veterinarijos akademijos Gyvulininkystės instituto leidžiamas leidinys

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus.

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Ahrens, A.; Braun, A.; Gleich, A.; Heitmann, K.; Lißner, L., 2006

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Tarptautinio grudų tyrimų instituto atograzų klimato zonai institutucinė talpykla, pateikianti ne galutinę, jau publikuotą straipsnio versiją, bet preprintą - jau recenzuotą, bet dar nepublikuotą ir galutinai nesuredaguotą straipsnio versiją.