Naršoma Įrankiai

Norėdami duomenų bazėje rasti konkretų žurnalą arba straipsnį žurnale, turite jų ieškoti savarankiškai. Paieška išteklių viduje nevykdoma.

Prenumeruojamų duomenų bazių duomenys gali būti kopijuojami (perkeliami į kompiuterį, spausdinami ir pan.) tik nedideliais kiekiais (1 straipsnis iš 1 žurnalo arba iki 20% elektroninės knygos vieno prisijungimo metu). Griežtai draudžiama kopijuoti informaciją ištisai. Tokių duomenų perdavimas tretiesiems asmenims, kėlimas į internetą ar naudojimas komerciniais tikslais griežtai draudžiamas. Lietuvoje autorių teises gina LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymas.

 
įrankiai

Iki 2017 m. liepos 1d. visi RefWorks vartotojai turi susikurti naujas paskyras ir į jas perkelti senose paskyrose esančius įrašus. Vėliau neperkalti įrašai bus ištrinti.

SVARBU: nauja paskyra turi būti sukurta iš VU tinklui priklausančio kompiuterio.

Instrukcija kaip susikurti naują  paskyrą

Instrukcija kaip perkelti įrašus

 

RefWorks yra įrankis, skirtas bibliografinei el. informacijai tvarkyti. Renkantiems bibliografinę informaciją dominančia tema, jis talkins „nepamesti" rastų svarbių straipsnių, naudotis jais rašant mokslinius darbus, keičiantis informacija bei greitai pasiekti reikiamą dokumentą internete. Įrankio pagalba Jus galite: 

Rekomenduojame susipažinti su vartotojo vadovu.

Registracija iš VU tinklo kompiuterių. Rinkitės nuorodą Login ir Sign up for a New Account. Jūsų nurodytu el. pašto adresu bus atsiųstas laiškas su asmeniniais prisijungimo duomenimis bei Group Code. Kitą kartą jungiantis iš VU tinklo kompiuterių, bus reikalingi tik asmeniniai prisijungimo duomenys. Jungiantis iš bet kurio kito interneto ryšį turinčio kompiuterio, reikės įvesti Group Code.