Naršoma Prenumeruojamos

Tarptautinės optikos ir fotonikos draugijos (SPIE) leidžiami viso teksto moksliniai žurnalai, konferencijų medžiaga.

Tarptautinės optikos ir fotonikos draugijos (SPIE) leidžiamos viso teksto elektronines knygos.

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos.

Prenumeruojamos kolekcijos:

Behavioural Science and Psychology

Biomedical & Life Science

Chemistry & Material Science

Computer Science

Education

History

Law and Criminology

Literature, Cultural and Media Studies

Medicine

Physics and Astronomy

Political Science and International Studies

Religion and Philosophy

Social Sciences

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Bibliografinė duomenų bazė, kurioje pateikiama informacija iš švietimui skirtų laikraščių ir žurnalų.

Vaizdo ir garso paskaitos biomedicinos ir gamtos mokslų temomis

Galimybė jungtis tik iš VU centrinės bibliotekos, Medicinos fakulteto ir VU priklausančių ligoninių

Medicinos žurnalas, skirtas gydytojams (terapeutams) ir supažindinantis su naujausiais tyrimais klinikinės medicinos ir biomedicinos srityse.

Laikraščio "Verslo žinios" straipsnių duomenų bazė.

Duomenų baze galima naudotis tik registruotiems vartotojams.

Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į MKIC info stalo darbuotojus.