lt en

Kviečiame naudotis VU bibliotekos mobiliąja programėle

2017-09-06

Prasidėjus mokslo metams startuoja VU bibliotekos mobilioji programėlė, kurią įsidiegti gali visi, turintys telefonus su „Android” operacine sistema. Su šia programėle VU bendruomenės nariai galės peržiūrėti jiems išduotus leidinius, vienu ekrano prilietimu prasitęsti jų grąžinimo terminą ir gauti priminimus apie artėjančią jo pabaigą, ieškoti bibliotekos kataloge bei pamatyti egzempliorių prieinamumo informaciją.

Programėlė informuos bibliotekos lankytojus ne tik apie leidinius, bet ir apie pasikeitusį skaityklų darbo laiką, renginius ir kitas skaitytojams aktualias naujienas, skelbiamas bibliotekos interneto svetainėje. Visus šiuos pranešimus žmonės galės gauti tiesiai į savo telefoną.

Taip pat svarbu atminti, kad programėlė nėra virtualios bibliotekos atitikmuo, tad joje esanti paieška ras tik spausdintus leidinius. Ji neskirta ieškoti informacijos duomenų bazėse ar kituose ištekliuose.

Programėlė palaiko tiek lietuvių, tiek anglų kalbas, todėl ja gali naudotis ir anglakalbiai skaitytojai. Registruojantis prisijungimo duomenis pakaks įvesti tik vieną kartą.

Įsidiegti programėlę galite čia: https://goo.gl/Ac3Arh