lt en

Kitos bibliotekos erdvės

Centrinė biblioteka

Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras

 

Centrinė biblioteka

Poilsio kambarys

III a. šalia Filosofijos skaityklos esančiame Poilsio kambaryje galite pavalgyti ir išgerti arbatos. Poilsio kambarys nėra skirtas mokymuisi ar ilgoms diskusijoms. Kambaryje galite naudotis bibliotekos indais, stalo įrankiais, indų plovikliu, mikrobangų krosnele, virduliu.

Poilsio kambarys atviras bibliotekos darbo valandomis.

Į viršų

 

Komunikacijos erdvė

Komunikacijos erdvė

III a. šalia Lituanistikos skaityklos esanti 31 darbo vietos Komunikacijos erdvė – neformali atvira erdvė su minkštasuoliais, kavos ir užkandžių automatais. Komunikacijos erdvė skirta bendravimui, diskusijoms, poilsiui prie kavos puodelio. Čia taip pat eksponuojamos įvairios parodos.

Į viršų

 

Grupinio darbo kambariai B1 ir B2

Greta Žurnalistikos ir medijų skaityklos yra grupinio darbo kambariai B1 ir B2.

B1 yra 10 kompiuterizuotų darbo vietų, vaizdo projektorius, magnetinė rašymo lenta. Įdiegta specializuota programinė įranga: 5 SPSS vietos, Calibre, Sigil, Adobe Digital Editions.

B2 yra 14 darbo vietų, iš kurių viena kompiuterizuota (skirta valdyti vaizdo projektorių), magnetinė rašymo lenta.

Kambariais galima laisvai naudotis, jeigu jie nėra rezervuoti kitų vartotojų. Pasitikrinti kambarių užimtumą arba juos rezervuoti galite Informaciniame gide. Kambarių darbo laikas. Išsamiau apie rezervuojamas darbo vietas.

Į viršų

 

Seminarų kambarys B3

Seminarų kambarys B3

III a. greta Lituanistikos skaityklos yra seminarų kambarys B3. Jame yra 40 darbo vietų iš kurių viena kompiuterizuota (skirta valdyti vaizdo projektorių), magnetinė rašymo lenta, interaktyvus ekranas, garsiakalbiai, mobili sakykla.

Kambariu galima naudotis tik jį rezervavus. Naudojimasis nemokamas VU bendruomenės nariams. Išsamiau apie rezervuojamas darbo vietas.

Į viršų

 

 

Individualaus darbo kambarys B4

Grupinio darbo kambariai

III a. už Poilsio ir Kopijavimo kambarių yra Individualaus darbo kambarys B4. 

B4 yra 6 rezervuojamos darbo vietos ir 12 rakinamų spintelių asmeniniams daiktams susidėti.

Kambaryje esančiomis darbo vietomis galima laisvai naudotis, jeigu jos nėra rezervuotos kitų vartotojų. Pasitikrinti individualių darbo vietų užimtumą arba jas rezervuoti galite Informaciniame gide. Dėl rakinamų spintelių kreipkitės į Informacijos stalo darbuotojus. Kambario darbo laikas. Išsamiau apie rezervuojamas darbo vietas.

Į viršų

 

Kopijavimo kambarys

Kopijavimo kambarys

III a. šalia Poilsio kambario ir Filosofijos skaityklos yra Kopijavimo kambarys. Jame galite kopijuoti, spausdinti ir skenuoti trimis daugiafunkciais įrenginiais. Norėdami naudotis kopijavimo, spausdinimo ir skenavimo paslauga kreipkitės į Informacijos stalo darbuotojus.

Kambaryje taip pat yra galimybė atsispausdinti dokumentus Brailio spausdintuvu, pasinaudoti elektroninė lupa bei spiraliniu rašto darbų įrišimo įrenginiu, kuriuo galite naudotis nemokamai (iš anksto įsigykite reikiamo dydžio įrišimo spiralę).

Į viršų

 

Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras

Kavinė

Kavinė

I a. dirba 70 darbo vietų kavinėje. Kavinėje galite pasinaudoti bibliotekos mikrobangų krosnele ir valgyti savo atsineštą maistą ant atitinkamai pažymėtų staliukų.

Į viršų

 

Avansalė (fojė)

Avansalė (fojė)

I aukšte esančioje avansalėje yra 64 neformalios bendravimo/poilsio vietos.

Į viršų

 

Kopijavimo kambariai

Kopijavimo kambariai

Kopijavimo kambariai su daugiafunkciais įrenginiais ir fotografavimo stovais įrengti Komunikacijos, Teisės, Ekonomikos, Verslo, Laisvalaikio ir Technologijos mokslų skaityklose. Norėdami naudotis kopijavimo, spausdinimo ir skenavimo paslauga kreipkitės į Informacijos stalo darbuotojus. Teisės skaitykloje esančiame kopijavimo kambaryje yra spiraliniu rašto darbų įrišimo įrenginiu, kuriuo galite naudotis nemokamai (iš anksto įsigykite reikiamo dydžio įrišimo spiralę).

Į viršų

 

Grupinio darbo kambariai

Grupinio darbo kambariai

Trys keturviečiai grupinio darbo kambariai yra Ekonomikos skaitykloje. Po vieną aštuonių vietų grupinio darbo kambarį yra Fizinių mokslų ir Technologijos mokslų skaityklose. Išsamiau apie rezervuojamas darbo vietas.

Į viršų

 

Individualaus darbo kambariai

Individualaus darbo kambariai

Individualaus darbo kambariai yra Teisės, Fizinių mokslų ir Technologijos mokslų skaityklose. Komunikacijos skaitykloje yra individualaus darbo kambariai, skirti darbui su specialia programine įranga (IT laboratorija). Išsamiau apie rezervuojamas darbo vietas.

Į viršų

 

IT laboratorija

IT laboratorija

Komunikacijos skaitykloje esantys 8 individualaus darbo kambariai skirti darbui su specialia programine įranga: AutoCAD, CS6 Adobe Design Std 6, Matlab, Maple 16 Academic, SolidWorks, R, RStudio, Pandoc, MikTex, Origin Pro 8.6, Sony Vegas Movie Studio HD Platinum 11 Suite. Išsamiau apie rezervuojamas darbo vietas.

Į viršų

 

Seminarų kambariai

Seminarų kambariai

  • A213 seminarų kambarys: 13 stacionarių kompiuterių (All-in-one), stacionari interaktyvi lenta, galimybė naudotis grafinėmis planšetėmis.
  • A313, A413 ir A504 seminarų kambariai: 13 vietų, stacionari interaktyvi lenta, galimybė naudotis nešiojamais kompiuteriais.
  • A310 seminarų kambarys: 25 terminaliniai kompiuteriai, stacionarus projektorius.
  • A119 seminarų kambarys: 30 mobilių darbo vietų, stacionarus projektorius, galimybė naudotis nešiojamais kompiuteriais ir interaktyviu LCD monitoriumi.

Išsamiau apie rezervuojamas darbo vietas.

Į viršų

 

Konferencijų salė

Konferencijų salė

I aukšte įrengta moderni konferencijų salė, talpinanti 250 asmenų, yra galimybė padalinti erdvę į tris patalpas, įrengtos vertėjų ir režisieriaus kabinos, 3 stacionarūs projektoriai, interaktyvus LCD monitorius. Išsamiau apie rezervuojamas darbo vietas.

Į viršų

 

Brailio kambarys

Specialioji laboratorija

Gyvybės mokslų skaitykloje esantis Brailio kambarys skirtas akliesiems ir silpnaregiams bibliotekos vartotojams: įdiegta teksto konvertavimo programinė įranga ir Brailio spausdintuvas. Daugiau informacijos regos ir judėjimo kompensacinė įranga. Išsamiau apie rezervuojamas darbo vietas.

Į viršų

 

3D laboratorija

3D laboratorija

Fizinių mokslų skaitykloje esančioje 3D laboratorijoje yra 3D spausdintuvas ir 3D skeneris. Daugiau informaicjos trimatis (3D) spausdinimas, skenavimas.