lt en

Ataskaitų formavimas

Ataskaitas formuoti gali tik naudotojas, registruotas eLABa sistemoje ir turintis reikiamus įgaliojimus naudotis eLABa sistemos Statistikos posisteme.

Autorius Turi teisę naudotis Statistikos posisteme ir formuoti ataskaitas tik iš tų dokumentų duomenų, kuriuose naudotojas nurodytas kaip autorius/bendraautoris (pagal nutylėjimą atrankos kriterijuose yra automatiškai nurodomas prisijungęs autorius be galimybės pakeisti).
Institucijos darbuotojas (institucijos registratorius, administratorius) Turi teisę naudotis Statistikos posisteme ir formuoti ataskaitas tik iš savo institucijos (bendrų su kitomis institucijomis) dokumentų duomenų, kuriuose institucijos darbuotojas/studentas nurodytas kaip vienas iš autorių. Pagal nutylėjimą atrankos kriterijuose yra automatiškai nurodoma institucija, kurios vardu naudotojas yra prisijungęs prie eLABa sistemos be galimybės pakeisti.
Sistemos administratorius Turi teisę formuoti ataskaitas iš visų institucijų dokumentų duomenų

Naudotojui, turinčiam vieną iš minėtų įgaliojimų, prisijungus prie eLABa sistemos šalia visų pagal teises matomų meniu punktų pateikiamas meniu punktas „Ataskaitos“ (meniu grupėje „Kiti“, žemiau meniu punkto Mano profilis).

Kaip suformuoti savo mokslo publikacijų sąrašą ar ataskaitą, galite pažiūrėti čia: VAIDZO ĮRAŠAS