lt en

VU mokslo publikacijų, daktaro disertacijų ir jų santraukų įkėlimas į eLABa

Norėdami įkelti naują publikaciją, daktaro disertaciją ar jos santrauką prisijunkite eLABa talpykloje http://talpykla.elaba.lt:

  • Pasirinkite instituciją (Vilniaus universitetas);
  • Įveskite VU informacinėje sistemoje naudojamą vardą ir slaptažodį, spauskite Prisijungti;
  • Spauskite Naujas dokumentas ir įveskite duomenis.

Įkėlimo procese dalyvaujantys asmenys į eLABa jungiasi unikaliu vardu ir slaptažodžiu, kurie negali būti perduodami kitiems asmenims, ir autorizuojami darbui su eLABa pagal įkeliančiajam asmeniui skirtas teises. Bet koks veiksmas, atliktas prisijungus konkretaus įkėlimo procese dalyvaujančio asmens vardu ir slaptažodžiu, įskaitant licencinės sutarties sudarymą elektroniniu būdu, yra laikomas atliktu to asmens, iš kurio registracijos šis veiksmas buvo atliktas.

Mokslo publikacijas įkelti į eLABa gali:

  • Patys autoriai, prisijungę eLABa talpykloje  http://talpykla.elaba.lt (žr. instrukcijas pdf ar vaizdo įraše);
  • Padalinio registratorius (padalinio vadovo įsakymu paskirtas atsakingas asmuo);
  • VU bibliotekos bibliotekininkas (jeigu nepavyksta įkelti publikacijos, pilnas ir kokybiškas kopijas pdf formatu siųskite adresu eLABa_tvarkytojas@mb.vu.lt).

Daktaro disertacijas ir jų santraukas autoriai į eLABa įkelia patys.

Rekomenduojama publikacijos pirminį aprašą įvesti ir jo dokumento failą į eLABa įkelti ne vėliau kaip per 60 kalendorinių dienų nuo kūrinio išleidimo, kad būtų užtikrintas efektyvus VU institucinės talpyklos darbas bei laiku parengtos publikacijų ataskaitos ir sąrašai.