lt en

Informacijos paieška

Virtualioje bibliotekoje (adresu virtualibiblioteka.vu.lt) atlikti paiešką vieno langeliu principu galite visuose – tiek spausdintiniuose, tiek elektroniniuose – VU bibliotekos ištekliuose.

Taip pat yra galimybė pasirinktinai atlikti paiešką atskirose kategorijose:

  • Knygos, žurnalai, rankraščiai – informacija apie spausdintus leidinius, rankraščius ir grafiką.
  • El. knygos, straipsniai – viso teksto elektroninių straipsnių ir knygų paieška prenumeruojamose duomenų bazėse, institucinėse talpyklose, archyvuose.
  • Bibliografinių duomenų bazės –  VU istorijos ir dabartinės veiklos ir Lietuvos bibliografijos. C serijos XX a. pradžios lietuviškų periodinių leidinių straipsnių bibliografinė informacija.
  • Institucinė talpykla – Vilniaus universiteto publikacijų, daktaro disertacijų, magistro ir bakalauro darbų paieška.

Virtualios bibliotekos funkcionalumas

Prisijungęs prie paskyros galite:

Užsakyti leidinius iš saugyklų Matyti informaciją apie pasiskolintus leidinius Pratęsti pasiskolintų leidinių grąžinimo terminą
Matyti informaciją apie sukauptus delspinigius Į e. lentyną įkelti pasirinktus informacijos išteklius Išsaugoti atliktas paieškas
Nustatyti automatinį naujienų siuntimą el. paštu Priskirti žymes Komentuoti

VU darbuotojai ir studentai gali prisijungti prie paskyros naudodami E. tapatybių valdymo sistemos prisijungimo duomenis, o kiti VU bibliotekos vartotojai – registracijos metu suteiktu vartotojo pažymėjimo numeriu ir slaptažodžiu.

Naršantieji ne VU tinkle, norėdami skaityti viso teksto elektroninius dokumentus, turi naudotis VU VPN paslauga.

Leidinio paieška virtualioje bibliotekoje