lt en

Rezervuojamos darbo vietos

 

Individualaus darbo vietos

Ypatingo susikaupimo ir šūsnies knygų reikalaujantiems darbams biblioteka siūlo rezervuoti individualaus darbo vietą.

Centrinėje bibliotekoje galite rezervuoti darbo vietą Baltojoje salėje, Profesorių skaityklojeIstorijos šaltinių skaitykloje ir Individualaus darbo kambaryje B4. Darbo vieta rezervuojama terminuotai – nuo vienos valandos iki 48 mėnesių. Bakalauro ir magistro studijų studentai individualaus darbo vietą gali rezervuoti iki 7 dienų laikotarpiui, ilgesniam laikui darbo vietos rezervuojamos VU mokslininkams, dėstytojams ir doktorantams.

MKIC įrengti 34 individualaus darbo kambariai ypač paklausūs artėjant sesijai, dėl to apie rezervaciją susimąstykite jau prasidėjus semestrui. Individualaus darbo vietos skiriamos iki 7 dienų bakalauro ir magistro studijų studentams ir iki pusės metų VU doktorantams, mokslininkams ir dėstytojams.

Yra galimybė rezervuoti individualaus darbo kambarį IT laboratorijoje, kurioje įrengtos 8 kompiuterizuotos vietos skirtos darbui su specialia programine įranga: AutoCAD, CS6 Adobe Design Std 6, Matlab, Maple 16 Academic, SolidWorks, Origin Pro 8.6, Sony Vegas Movie Studio HD Platinum 11 Suite. IT laboratorija rezervuojama nuo vienos valandos iki 24 valandų. IT laboratoriją gali rezervuoti visi VU bibliotekos vartotojai.

Atkreipkite dėmesį, kad rezervavę individualią darbo vietą ilgesniam nei 1 savaitės laikotarpiui, turėsite panaudoti daugiau nei 40 proc. šiai darbo vietai numatyto galimo užimtumo. Darbo vietai numatytas užimtumas valandomis per savaitę:

  • Baltoji salė – 45 val.; vasaros atostogų metu – 40 val.
  • Profesorių skaitykla – 62 val.; vasaros atostogų metu – 40 val.
  • Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras – 62 val.; vasaros atostogų metu – 40 val.

Daugiau informacijos Naudojimosi rezervuojamomis darbo vietomis, patalpomis ir įranga taisyklėse.

Individualaus darbo kambarys

Į viršų

 

Grupinio darbo vietos

Mokslinių problemų sprendimui ir karštoms diskusijoms biblioteka siūlo iš anksto rezervuoti grupinio darbo kambarius MKIC, talpinančius 4–8 asmenų grupes.

Centrinėje bibliotekoje turite galimybę rezervuoti šalia Žurnalistikos ir medijų studijų skaityklos esančius B1 arba B2 kambarius, talpinančius 10–14 asmenų grupes.

Rezervacijos trukmė – nuo pusvalandžio ar kelių valandų iki vienos dienos. Grupinio darbo kambariai rezervuojami tik VU bendruomenės nariams. Paslauga nemokama. Jei matote grupinio darbo vietą laisvą, juo galite naudotis ir be išankstinės rezervacijos.

Daugiau informacijos Naudojimosi rezervuojamomis darbo vietomis, patalpomis ir įranga taisyklėse.

Grupinio darbo kambarys

Į viršų

 

Seminarų kambariai

Paskaitas, seminarus, mokymus galite rengti bibliotekos MKIC seminarų kambariuose ir Centrinės bibliotekos seminarų kambaryje B3.

MKIC seminarų kambariai nuomojami pagal nustatytus įkainius (pdf).

Seminarų kambarius galite rezervuoti Informacijos gide

Daugiau informacijos Naudojimosi rezervuojamomis darbo vietomis, patalpomis ir įranga taisyklėse.

Seminarų kambarys

Į viršų

 

Konferencijų salė

MKIC – puiki vieta rengti nacionalines ir tarptautines mokslines konferencijas, suvažiavimus, simpoziumus ir kitus masinius renginius. Pirmajame aukšte esanti moderni Konferencijų salė talpina 250 asmenų, yra galimybė padalinti erdvę į tris patalpas, įrengtos vertėjų ir režisieriaus kabinos, 3 stacionarūs projektoriai, interaktyvus pranešėjo ekranas.

Konferencijų salė

Konferencijų salės nuomos įkainiai (pdf). Galite rezervuoti internetu.

Pasiteiravimui:
Skirmantė Ivanauskaitė: (8 5) 2195050, skirmante.ivanauskaite@mb.vu.lt
Ramunė Gedvilaitė: (8 5) 2195054, ramune.gedvilaite@mb.vu.lt

Į viršų

 

Kubai ir rakinamos spintelės asmeniniams daiktams susidėti

Jei bibliotekoje lankotės diena iš dienos ir nešate sunkius krepšius, pilnus knygų, jums praverstų kubas arba rakinama spintelė, kur galėtumėte palikti asmeninius daiktus: jūsų pasiskolintas knygas, kurių nenorite neštis namo, jūsų asmenines knygas, puodelį arbatai ir pan.

Kubą (nedidelę rakinamą spintelę permatomomis durelėmis) galite rezervuoti vieno mėnesio laikotarpiui MKIC Informacijos stale

Kubai asmeniniams daiktams

Rakinamą spintelę asmeniniams daiktams susidėti galite rezervuoti Centrinės bibliotekos Informacijos stale

Kubai asmeniniams daiktams

Į viršų

 

Tėvų su vaikais skaitykla/darbo kambarys

Norite dirbti bibliotekoje su savo vaikais? Siūlome rezervuoti darbo vietą MKIC esančioje Tėvelių su mažais vaikais skaitykloje.

Dėl rezervacijos kreipkitės į MKIC Informacijos stalo darbuotojus.

Į viršų

Interaktyvi įranga

MKIC:

  • A213,  A313, A413 ir A504 seminarų kambariuose veikia stacionarios interaktyvios lentos, kurias galima naudoti ne tik kaip projektorius, bet ir rašomąsias lentas su įvairiomis interaktyviomis galimybėmis. 
  • A310 seminarų kambaryje arba Konferencijų salėje, esant poreikiui, galima pajungti interaktyvų pranešėjo ekraną, kuris leidžia naudotis visomis interaktyvios lentos funkcijomis.
  • bet kurioje bibliotekos patalpoje prireikus projektoriaus ar interaktyvios lentos atliekamų funkcijų, siūlome mobilias interaktyvias lentas.

Centrinėje bibliotekoje:

  • Seminarų kambaryje B3 pajungtas interaktyvus pranešėjo ekranas, kuris leidžia naudotis visomis interaktyvios lentos funkcijomis prezentacijų metu.

Garso ir vaizdo įrangos nuoma Centrinėje bibliotekoje

Centrinėje bibliotekoje ne grupinio darbo ir seminarų kambariuose vykstantiems renginiams nuomojama papildoma įranga.

Įranga nuomojama tik bibliotekos patalpose.

  • Garso įranga (2 garso kolonėlės ir 1 laidinis mikrofonas) - 8,70 € be PVM.
  • Vaizdo įranga (nešiojamas vaizdo projektorius) – 20,30 € be PVM.
  • Garso ir vaizdo įrangos komplektas – 23,20 € be PVM.