Testuojame Routledge Historical Resources: History of Feminism

2017-09-13

Iki 2017 m. spalio 13 d. VU bendruomenės nariams suteikiama laikina prieiga prie Routledge Historical Resources: History of Feminism.

Routledge Historical Resources: History of Feminism, tai nauja platforma, kurioje surinkta Taylor & Francis publikuojama mokslinė produkcija, atspindinti feminizmą XIX amžiuje (1776-1928 m.).
Duomenų bazėje pateikiami įvairūs informacijos šaltiniai, tokie kaip knygos, atskiri knygų skyriai, žurnalų straipsniai, esė, vaizdų galerija ir kt. Išskiriamos pagrindinės temos:

- Politika ir teisė
- Religija ir įsitikinimai
- Švietimas
- Literatūra ir kūryba
- Moters vaidmuo namuose
- Visuomenė ir kultūra
- Judėjimai ir ideologijos

Jungtis adresu: www.routledgehistoricalresources.com/feminism/

Visų VU bibliotekos testuojamų duomenų bazių sąrašą galite rasti: biblioteka.vu.lt/istekliai/?browse=db-test

Dėmesio! Primename, kad norint DB naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo (VPN). Daugiau informacijos: www.ittc.vu.lt/prieiga-prie-tinklo/vpn.
Jei norite DB naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.