Nuotraukų paroda „100 metų Nepriklausomai Suomijai“

2017-12-04 iki 2017-12-31

Maloniai kviečiame į parodos „100 metų Nepriklausomai Suomijai“ atidarymą gruodžio 5 d. 11 val. Vilniaus universiteto bibliotekos Galerijoje (III a., Universiteto g. 3)

Paroda veikia VU bibliotekos Galerijoje (III a., Universiteto g. 3) iki gruodžio 31 d.

2017 m. gruodžio 6 d. Suomija švenčia savo nepriklausomybės šimtmetį. Šia proga Vilniaus universiteto bibliotekoje, bendradarbiaujant su Suomijos ambasada Lietuvoje, parengta nuotraukų paroda. Parodoje eksponuojamos nuotraukos, kuriose įamžinta Suomijos gamta, kaimo vietovės, miestai, žmonės, jų užsiėmimai, laisvalaikis ir kt. Nuotraukų autoriai: Jussi Aalto, Tuomas Aro, Elina Engberg, Anna Kuokkanen, Maija Partanen, Ilkka Salmi, Jussi Seppälä, Jukka Toivio, Keijo Toivio, Pauliina Tuomikoski. Fotografija šiems žmonėms yra laisvalaikio užsiėmimas – jie aistringai viską fotografuoja ir daug keliauja aplink pasaulį, kad galėtų palyginti Suomiją su kitomis šalimis, geriau suprasti ir įvertinti savo gimtosios šalies gamtą, žmones ir gyvenimo būdą.

Apie autorius daugiau skaitykite: Fotografijos paroda

Naujieną pateikė S. Misiūnienė