lt en

Rimanto Kisieliaus nuotraukų paroda „Keturi metų laikai“

2018-03-06 iki 2018-03-30

Fotografijų ciklas „Keturi metų laikai“ – tai meditatyvinis kvietimas pažvelgti į gamtą, kaip į didžiąją dieviškos visatos kūrėją siaurąja ir plačiąja prasmėmis. Tik nusiteikimas / žvilgsnis mus gali palydėti jausti metų laikus giliau ir būti įžvalgesnius. Visa, ką mes įvardijame kaip gamtą, tai harmoningos kosminės tvarkos visumos atspindys. Gamtos keturių metų laikų ciklas simbolizuoja nesibaigiantį gyvenimą tarsi mandalos kūrimą, amžiną ratą, kur nuolat kintant spalvoms, formoms, kvapams, būviui... esmė išlieka nepaliečiama ir nekintanti.

Fotografija – tai pomėgis, atlydėjęs mane nuo vaikystės iki šių dienų. Pamenu, kai už sunkiai sutaupytus kišenpinigius 1967 m. įsigijau pirmąjį fotoaparatą Smeną. Mane visada žavėjo besikeičianti gamta ir kameros magija tai įamžinti. Dar ir šiandien, pabėgęs nuo kasdienės rutinos, jaučiu malonumą ir vidinį poreikį pasinerti į gamtą įvairiais metų laikais ir suradęs kažką unikalaus, sustabdyti tą kintančios gamtos akimirkos grožį su kameros pagalba.

Norėtųsi fotografijai skirti dar daugiau laiko, tačiau  pomėgį tenka derinti su dailės mokytojo pareigomis Vilniaus mokyklose.

Paroda veikia VU bibliotekos Galerijoje (III a., Universiteto g. 3) iki kovo 30 d.

Rimantas Kisielius

 

Naujieną pateikė S. Misiūnienė