lt en

Vaikų ir jaunimo klubo „Šatrija“ paramos projekto „Nupiešk man avį“ piešinių paroda

2018-05-07 iki 2018-05-31

 

Paroda veikia VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5) iki gegužės 31 d.

– Prašau... nupiešk man avį!

– A?

– Nupiešk man avį...

(ištrauka iš rašytojo Antoine de Saint-Exupéry kūrinio „Mažasis Princas“)

 

Mažasis Princas norėjo labai nedaug – avytės, kuri tilptų jo mažoje ganykloje, o svarbiausia, padėtų susitvarkyti su jo planetoje augančiais baobabais.

Mažasis Princas žinojo, ko nori, todėl bet kokia kaina siekė to vienintelio tikslo įgyvendinimo.

Mes, vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, irgi turime tikslą! Tikslą, kuris svarbus, nes paliečia ne tik mūsų, bet ir kiekvieno esančio šalia širdį. Trečius metus iš eilės organizuojamas paramos projektas, kur skirtingų renginių metu siekiame kuo didesnio visuomenės įsitraukimo bei renkame lėšas gražiam tikslui. Pirmaisiais projekto metais (2016 m.) surinktų lėšų dėka prie Santaros klinikų buvo pastatyta vaikų žaidimų aikštelė. Antraisiais (2017 m.) prisidėjome prie daugiafunkcinio vaikų neurodiagnostikos ir neuropsichologinių tyrimų kambario įrengimo Vaikų ligoninės neurologijos skyriuje.

Šių metų projekto “Nupiešk man avį” šūkis – mokykimės būti drauge!

Pagrindinį projekto tikslą sieksime įgyvendinti kartu su Vilniaus miesto psichologine-pedagogine tarnyba (PPT), kuri, panaudojusi surinktas lėšas, suorganizuos specialius mokymus, padėsiančius suprasti neįgaliųjų pasaulį, skatins toleranciją ir drąsą bendraujant su neįgaliaisiais, o taip pat didins bendrumo jausmą ir bendrą integraciją į visuomenę.

Į projekto metu organizuojamas veiklas siekiame įtraukti kuo platesnę visuomenės dalį – bendruose užsiėmimuose su mūsų klubo nariais dalyvauti kviečiame neįgaliuosius visuomenės narius. Vienas iš projekto etapų – „Šachmatų turnyras“, kurio metu surinktos lėšos keliaus į bendrą paramos fondą. O birželio pradžioje numatomi finaliniai renginiai – „Sulėktuvės“ ir „Šeimų šventė“, kuriuose kviečiame dalyvauti visus.

Na, o dar vienas iš projekto etapų: parodų ciklas. Šioje parodoje (tai ketvirtoji projekto paroda) eksponuojami mūsų klubo vaikų kūriniai. Ne veltui sakoma, kad „piešinys – tai langas į vaiko sielą“ (Nicole Bedar).

Kviečiame pasigrožėti eksponuojamais darbeliais, nes kiekviename iš jų slypi vis kitokia mintis, atskleidžiama unikali idėja ir, žinoma, įdėta visa mažojo menininko širdelė.

Siekiant projekto tikslo ir kuo geresnių rezultatų maloniai kviečiame prie veiklų prisidėti ir Jus!

Daugiau apie projektą ir jo eigą skaitykite mūsų tinklapyje www.satrijosklubas.lt

 

 

Naujieną pateikė S. Misiūnienė