2017-06-05

Knygos „Alma Mater Vilnensis: Vilniaus universiteto turtai istorijos skersvėjuose (XVI–XXI amžiai)“ sutiktuvės

Renginys vyks birželio 12 dieną 15 val. Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje (Universiteto g. 3)

2017-05-10

Valdas Papievis: „Mano namai – lietuvių kalba“

Šiltą ir saulėtą gegužės 18 d. pavakarę Vilniaus universiteto bibliotekos Č. Milošo skaitykloje vyko susitikimas su rašytoju Valdu Papieviu.

2017-04-15

VU bibliotekos augintiniai: savo esė ir poeziją skaito Mindaugas Kvietkauskas

Pokalbis su VU bibliotekos augintiniu Mindaugu Kvietkausku

2017-04-12

Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: kelionės tęsiasi

Vilniaus universiteto biblioteka jau 3 metus tęsia projektą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje".

2017-03-28

VU bibliotekoje bus eksponuojamas M. Mažvydo „Katekizmas“

Balandžio 3 dieną Vilniaus universiteto biblioteka tradiciškai pakvies Lietuvos gyventojus iš arčiau susipažinti su pirmąja lietuviška knyga – Martyno Mažvydo „Katekizmu“.

2017-03-14

J. Lelewelio gimtadienio minėjimas ir lietuviškojo leidinio „Dvejetas bibliografinių knygų" sutiktuvės

Kovo 22 dieną 16 val. Vilniaus universiteto bibliotekos Baltojoje salėje (Universiteto g. 3) vyks J. Lelewelio veikalo Bibljograficznych ksiąg dwoje (Wilno, 1823‒1826) lietuviškojo leidinio Dvejetas bibliografinių knygų (3 tomai, 2011‒2016) sutiktuvės ir J. Lelewelio gimtadienio minėjimas.

2017-03-08

Azerbaidžaniečių literatūros klasiko Džalilo Mamedguluzadės lietuvių kalba išleistos knygos „Nerimas“ pristatymas

Azerbaidžano ambasada Lietuvoje Vilniaus universiteto bibliotekoje pristatė azerbaidžaniečių literatūros klasiko Džalilo Mamedguluzadės lietuvių kalba išleistą knygą „Nerimas“

2017-03-08

Seminare aptarta bibliotekų plėtra skaitmeniniame amžiuje

Kovo 16 d. VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyko seminaras „Bibliotekų plėtra skaitmeniniame amžiuje".

2017-02-22

Bibliotekų erdvė Knygų mugės lankytojams žada nepamirštamų įspūdžių

Visiems knygų gerbėjams vasario 23–26 d. duris vėl atvers kasmetinė Vilniaus knygų mugė.