2018-11-12

Skuodo viešojoje bibliotekoje pristatoma paroda „Skuodo krašto istorijos pėdsakai VU bibliotekos dokumentuose“

Lapkričio 15 d. Vilniaus universiteto biblioteka Skuodo rajono savivaldybės R.

2018-02-12

Apie kultūrinės spaudos ateitį : protestai, viltys, realybė

Vasario 8 dienos vakare Vilniaus universiteto bibliotekos Č. Milošo skaitykloje vyko gyva ir aktuali diskusija, kurią surengė Vilniaus universiteto studentų istorikų korporacija „Tilia“ drauge su Filomatais.

2017-11-30

Tarptautinė konferencija „Neatskleistos bibliotekininkų galios: kur jų ieškoti?"

Žymaus bibliotekininkystės veikėjo Vaclovo Biržiškos gimimo dienai paminėti Lietuvos bibliotekininkų draugija, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas ir Vilniaus universiteto biblioteka organizuoja tarptautinę konferenciją „Neatskleistos bibliotekininkų galios: kur jų ieškoti?“

2017-09-28

Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: diena Telšiuose

2017 m. spalio 4 d. Vilniaus universiteto biblioteka, įgyvendinama projektą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje“, lankėsi Žemaitijos sostinėje Telšiuose.

2017-09-27

Vilniaus universitetas 2017-uosius metus paskelbė Filomatų metais

Spalio 3 d. (antradienį) 16.00 val. parodos „Tėvynė. Mokslas. Dorybė. Filomatų draugijai – 200“ atidarymas.

2017-09-27

Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: diena Klaipėdoje

Vilniaus univeristeto biblioteka įgyvendina projektą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje" orientuotą į senojo paveldo sklaidą ir bendruomeniškumą Lietuvos regionuose.

2017-09-12

Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: diena Raseiniuose

Vilniaus universiteto biblioteka tęsia dar 2015 metais pradėtą projektą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje“. Rugsėjo 20 d.

2017-06-05

Knygos „Alma Mater Vilnensis: Vilniaus universiteto turtai istorijos skersvėjuose (XVI–XXI amžiai)“ sutiktuvės

Renginys vyks birželio 12 dieną 15 val. Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje (Universiteto g. 3)

2017-05-10

Valdas Papievis: „Mano namai – lietuvių kalba“

Šiltą ir saulėtą gegužės 18 d. pavakarę Vilniaus universiteto bibliotekos Č. Milošo skaitykloje vyko susitikimas su rašytoju Valdu Papieviu.

2017-04-15

VU bibliotekos augintiniai: savo esė ir poeziją skaito Mindaugas Kvietkauskas