Įėjimas į Centrinę biblioteką

2015-03-06

Nuo kovo 9 d. įeiti į ir išeiti iš Centrinės bibliotekos galėsite tik pro įeigos kontrolės vartus nuskaitę pažymėjimą: Lietuvos studento pažymėjimą, VU darbuotojo pažymėjimą arba VU bibliotekos vartotojo pažymėjimą.

Jei įeigos kontrolės vartai „neatpažins" Jūsų pažymėjimo, prašytume kreiptis į Informacijos stalo darbuotoją, kad būtų atnaujinti duomenys bibliotekos informacinėje sistemoje.

VU biblioteka – valstybinės reikšmės biblioteka, turinti vertingas kultūros paveldo kolekcijas. Centrinėje bibliotekoje rengiamos parodos, kuriose eksponuojami unikalūs kultūros paveldo objektai, reikalaujantys ypatingo saugumo užtikrinimo. Bibliotekoje įrengta automatizuota įeigos sistema, grįsta technologija, kuomet nuskaitomas MIFARE kodas, leidžiantis atskirti galiojančius pažymėjimus nuo negaliojančių. Tokia sistema garantuos, kad į bibliotekos patalpas pateks tik vartotojai, turintys galiojančius pažymėjimus.