Šiuo metu darbui Studijų ir tyrimų palaikymo skyriuje ieškome: vyresniojo bibliotekininko(-ės)

2018-08-19

Vyresnysis bibliotekininkas

Studijų ir tyrimų palaikymo skyrius

Preliminari darbo pradžia – rugsėjo pradžia

Darbo apimtis: Visas etatas. Visa darbo diena, grafiku 8–17 val.

Studijų ir tyrimų palaikymo skyriaus tikslas – palaikyti Vilniaus universiteto studentų ir akademinio personalo tyrimų ir studijų poreikius teikiant akademinio raštingumo mokymus, individualias konsultacijas informacijos išteklių paieškos, tvarkymo ir naudojimo klausimais bei užtikrinant, kad biblioteka turi reikiamus informacijos išteklius bei informacijos paieškos ir tvarkymo įrankius.

Darbo pobūdis:

• vykdyti akademinio raštingumo mokymus akademinės bendruomenės nariams (studentams ir akademiniam personalui);
  • tirti vartotojų informacinę elgseną ir pasitenkinimą paslaugomis;
  • siūlyti naujus paslaugų teikimo studijoms ir mokslui modelius;
  • kurti mokymosi ir tyrimų ekosistemą, įgalinančią pasiekti savo tikslus akademinėje veikloje;
  • formuoti informacijos išteklių fondą mokslinių tyrimų ir studijų poreikiams patenkinti;
  • teikti konsultacijas informacijos išteklių paieškos, tvarkymo ir naudojimo klausimais.

Tikimės, kad Jūs:

• Esate įgijęs magistro laipsnį arba esate pradėjęs studijuoti magistro laipsnio studijas;
  • Gerai mokate valstybinę kalbą;
  • Anglų kalba B2 lygiu – supratimas, kalbėjimas, rašymas (numatomas testavimas);
  • Mokate analizuoti, apibendrinti informaciją ir teikti išvadas;
  • Turite gerus informacinio raštingumo gebėjimus;
  • Turite gerus bendravimo, viešo kalbėjimo įgūdžius, gebate skaityti paskaitas ir vesti seminarus;
  • Išmanote naujausius informacijos paieškos ir apdorojimo būdus bei instrumentus;
  • Gebate naudotis šiuolaikinėmis informacinėmis ir komunikacijos technologijomis;
  • Mokate dirbti komandoje ir individualiai.

Mes Jums siūlome:

• profesinio tobulėjimo galimybes;
  • atvirą naujoms idėjoms aplinką;
  • darbą draugiškame kolektyve.

Gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką siųskite adresu dalia.mackeliene@mb.vu.lt iki rugpjūčio 19 d. Laiško pavadinimas – „Studijų ir tyrimų palaikymo skyrius“. Kontaktinis asmuo pasiteiravimui – Dalia Mackelienė, tel. nr. (8 5) 268 7133. Konfidencialumą garantuojame.