Sidebar

A. Mickevičiaus muziejus yra įsikūręs memorialiniame poeto bute, kuriame jis dirbo prie kūrinio „Gražina“. Vertingiausi muziejaus eksponatai – asmeniniai A. Mickevičiaus daiktai: stalelis, kėdė, kuriais poetas naudojosi gyvendamas Kaune ir krėslas iš Paryžiaus. Taip pat muziejus yra įsigijęs žinomų Lietuvos skulptorių G. Jokūbonio ir B. Vyšniausko meno kūrinių, A. Mickevičiaus pasirašytas mokyklos baigimo atestatas, išduotas Simonui Martyševskiui. Muziejuje šiuo metu pateikiama daugiau kaip 200 eksponatų, jis turi savo nedidelę bibliotekėlę.

Muziejuje yra renkama, saugoma, tyrinėjama ir aktualizuojama sukaupta medžiaga, susijusi su A. Mickevičiaus kūryba ir veikla:

  • Adomo Mickevičiaus kūriniai, biografinė literatūra, straipsniai;
  • Vizualinė medžiaga: skulptūros, portretai, nuotraukos, medaliai;
  • Pagalbinis fondas: muziejaus renginių, svečių fotoarchyvas.


Siekiant tinkamai apsisaugoti nuo galimo viruso plitimo, į muziejų bus priimami tik apsaugines kaukes ar kitas apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai. Prašome laikytis saugaus atstumo nuo kitų lankytojų bei rūpintis rankų higiena ir dezinfekcija.

Muziejaus darbo laikas:
I: muziejus nedirba
II–V: 10–17 val.
VI–VII: 10–14 val.

Bilieto kaina:
Suaugusiems – 2 €
Moksleiviams ir studentams – 1 €

Kontaktai:
Telefonas / faksas: (8 5) 279 1879
Adresas: Bernardinų g. 11, 01124 Vilnius
Elektroninis paštas:  

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos