DVP Vedlys

DVP Vedlys – elektroninė priemonė, padedanti parengti Lietuvos mokslo tarybos (LMT) reikalavimus ir Vilniaus universiteto rekomendacijas atitinkančius duomenų valdymo planus.

DVP Vedlys puikus pasirinkimas rengiant duomenų valdymo planą LMT finansuojamiems projektams dėl trijų priežasčių:

  • Jis palengvina duomenų valdymo plano rengimo procesą – vartotojui pateikiami pavyzdžiai ir kontroliniai klausimai; naudodamas vartotojo atsakymus DVP Vedlys automatiškai parengia duomenų valdymo plano dokumentą. Jau sukurtus duomenų valdymo planus galima redaguoti, išsaugoti skirtingas jų versijas bei kurti naujus planus pagal jau parengtą planą.
  • Jis užtikrina, kad mokslinių tyrimų duomenų valdymo planas būtų kokybiškas ir atitiktų LMT reikalavimus – DVP Vedlio naudojami duomenų valdymo planų šablonai buvo patvirtinti LMT ir vadovaujasi Vilniaus universiteto Mokslinių tyrimų duomenų valdymo gairėmis.
  • Jis yra patogus naudoti – vartotojui suteikiama asmeninė paskyra, kurioje matoma jo sukurtų duomenų valdymo planų istorija. Be to, DVP Vedlys turi papildomų funkcijų, tokių kaip galimybė atsisiųsti planą DOCX, PDF, HTML formatais ir (ar) atsidaryti naršyklės lange.

Norėdami pasinaudoti DVP Vedliu, turite PRISIJUNGTI.

Pagalba

Akademinės bendruomenės nariai, turintys klausimų apie duomenų valdymo planų rengimą arba DVP Vedlį, prašomi kreiptis į Mokslinės informacijos ir duomenų skyriaus duomenų vadybininkę dr. Gintę Medzvieckaitę (el. p. ginte.medzvieckaite@mb.vu.lt, tel. (8 5) 219 5062).

Naudingos nuorodos