Edukacinis projektas „Kino vakarai universiteto bibliotekoje“

Tikslus projekto pavadinimas Edukacinis projektas „Kino vakarai universiteto bibliotekoje“
Tikslas Paversti akademinę biblioteką ne tik mokymosi, bet ir bendravimo, kultūrinio pažinimo ir kūrybinio įkvėpimo erdve; traukos centru ne tik VU bendruomenės nariams, bet ir visiems miestiečiams.
Rezultatai Bibliotekos seminarų auditorijoje B3 buvo rodomi filmai, suskirstyti į teminius blokus: Romos miestas kine; Lietuviško kino klasika; Režisieriaus Jim Jarmusch retrospektyva; Lytis ir tautinės problemos kine; Istorinis kinas. Iš viso buvo suorganizuota 13 kino vakarų. Žiūrovai galėjo pamatyti tiek pastarojo meto, tiek senesnius filmus, virtusius kinematografijos klasika, išgirsti kritikų komentarus, diskutuoti.
Įgyvendinimo terminas Nuo 2009-09-15 iki 2010-04-01
Projekto vadovas Arvydas Maciulevičius
Partneriai Lietuvos kino kritikai, užsienio šalių kultūros bei informacijos centrai, reziduojantys Vilniuje.