Sidebar

Šventinėmis dienomis keisis bibliotekos darbo laikas:

Rugpjūčio 14 d. (trečiadienį) VU Centrinė biblioteka dirbs iki 17 val., Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC) —  iki 21 val.

Rugpjūčio 15 d. (ketvirtadienį) VU Centrinė biblioteka ir MKIC nedirbs — Žolinė, šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų šventė.

Rugpjūčio 16 d. (penktadienį) VU Centrinė biblioteka ir MKIC  dirbs nuo 9 val.

Liepos mėnesį Vilniaus universiteto bibliotekos kirilikos knygų kolekciją papildė Bažnyčios mokytojo šv. Jono Auksaburnio veikalas Pokalbiai apie Pradžios knygą (pirmas tomas).

Pagrindinė Vilniaus universiteto (VU) bibliotekos misija – teikti aukštos kokybės informacines paslaugas studentams ir mokslininkams. Ne mažiau svarbi jos dalis – atverti plačiajai visuomenei sukauptą unikalų mokslo ir kultūros paveldą: senųjų žemėlapių, retų knygų, rankraščių, grafikos kolekcijas. Kaip sekasi šias kolekcijas saugoti ir viešinti, kokios pagrindinės paveldo išsaugojimo problemos, kuo didžiuojamės? Apie visa tai ir kalbamės su naująja Mokslinių tyrimų ir paveldo rinkinių departamento direktore Nijole Klingaite-Dasevičiene.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos