Sidebar

Vilniaus universitetui priklauso keturi senosios observatorijos gaubliai – unikalūs Europos mokslo istorijos paminklai, išgyvenę sudėtingus istorinius laikotarpius ir išlikę iki šių dienų. Gaubliams, menantiems XVII–XVIII a., labai reikia atidaus specialistų rūpesčio – gaublius būtina ne tik restauruoti, bet ir apsaugoti specialiais gaubtais nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

Prof. Audronė Glosienė buvo ilgametė VU Komunikacijos fakulteto Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų instituto direktorė, VU bibliotekos generalinė direktorė, daugelio tarptautinių projektų vadovė ir dalyvė, knygų ir straipsnių autorė, naujojo VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro koncepcijos sumanytoja.

Šiais metais Lietuvoje, kaip niekad minima daug garsių romantizmo epochos atstovų, palikusių ryškų pėdsaką Europos ir Lietuvos kultūriniame gyvenime, asmenų gimimo ir mirties jubiliejinės sukaktys: Julijaus Slovackio, Stanislavo Moniuškos, Frideriko Šopeno, Zigmunto Krasinskio, Aleksandro Puškino, Simono Stanevičiaus ir kitų vardai.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos