Sidebar

kopijavimo mkic

 

Kopijavimo kambariai su daugiafunkciais įrenginiais ir fotografavimo stovais įrengti Komunikacijos, Teisės, Ekonomikos, Verslo, Laisvalaikio ir Technologijos mokslų skaityklose.  Teisės skaitykloje esančiame kopijavimo kambaryje yra spiralinis rašto darbų įrišimo įrenginys, kuriuo galite naudotis nemokamai (iš anksto įsigykite reikiamo dydžio įrišimo spiralę).

Įrenginiai atlieka įvairias funkcijas: nespalvotas ir spalvotas kopijavimas bei spausdinimas, taip pat yra spausdinimo iš USB galimybė.

Atsispausdinti reikiamą dokumentą galite iš bet kurio bibliotekos stacionaraus kompiuterio. Jei norite dokumentus spausdinti nespalvotai, pasirinkite - Nespalvotai / Monochrome, jei spalvotai - Spalvotai / Color.

Atsispausdinti pasirinktą dokumentą galėsite prisijungę prie bet kurio daugiafunkcio įrenginio Centrinėje bibliotekoje, MKIC arba Medicinos fakultete.

Norėdami naudotis šia paslauga, savo virtualią sąskaitą papildykite MKIC Informacijos stale, Centrinės bibiliotekos informacijos stale arba Medicinos fakulteto skaitykloje įsigiję kopijavimo kreditų už 0,5, 1, 2, 5, ar 10 eurų. Aktyvavę gautą kuponą, prie daugiafunkcių įrenginių junkitės naudodami savo prisijungimo duomenis: vartotojo pažymėjimo numerį ir slaptažodį.

Įkainiai:

  • A4 nespalvotai – 0,04 €
  • A4 spalvotai – 0,65 €
  • A3 nespalvotai – 0,08 €
  • A3 spalvotai – 1,30 €
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos