Sidebar

MicrosoftTeams image 19Įsidiegę VU bibliotekos programėlę į savo mobiliuosius įrenginius galėsite lengvai ir paprastai atlikti leidinių paiešką, peržiūrėti jums išduotus leidinius ir pratęsti jų grąžinimo terminą, vykdyti užsakymus, pamatyti sukauptus delspinigius, gauti priminimus apie grąžintinas knygas ir kitus dokumentus, naudotis savo elektronine lentyna, kurioje nurodomi išduoti, užsakyti ir išsaugoti leidiniai.

Programėlė taip pat informuoja bibliotekos lankytojus apie pasikeitusį skaityklų darbo laiką, renginius ir kitas skaitytojams aktualias naujienas, skelbiamas bibliotekos interneto svetainėje.

Svarbu: programėlė nėra virtualios bibliotekos atitikmuo, tad joje esanti paieška ras tik VU bibliotekos kataloge esančius leidinius. Ji neskirta ieškoti informacijos duomenų bazėse ar kituose ištekliuose.

VU bibliotekos mobiliesiems įrenginiams skirta programėle gali naudotis „Android“ ir „iOS“ programinės įrangos vartotojai. Ji palaiko tiek lietuvių, tiek anglų kalbas. Registruojantis prisijungimo duomenis pakaks įvesti tik vieną kartą.

Įsidiegti programėlę galite pasirinkę nuorodas:

Androidhttps://bit.ly/3vrSXTZ

iOShttps://apple.co/3u5Lslb

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos