Sidebar

individualaus

Darbo vieta rezervuojama terminuotai – nuo vienos valandos iki 48 mėnesių. Bakalauro ir magistro studijų studentai individualaus darbo vietą gali rezervuoti iki 7 dienų laikotarpiui, ilgesniam laikui darbo vietos rezervuojamos VU mokslininkams, dėstytojams ir doktorantams.

MKIC įrengti 34 individualaus darbo kambariai ypač paklausūs artėjant sesijai, dėl to apie rezervaciją susimąstykite jau prasidėjus semestrui. Individualaus darbo vietos skiriamos iki 7 dienų bakalauro ir magistro studijų studentams ir iki pusės metų VU doktorantams, mokslininkams ir dėstytojams.

Individualaus darbo kambariai yra Teisės, Fizinių mokslų ir Technologijos mokslų skaityklose. Komunikacijos skaitykloje yra individualaus darbo kambariai, skirti darbui su specialia programine įranga (IT laboratorija).

Atkreipkite dėmesį, kad rezervavę individualią darbo vietą ilgesniam nei 1 savaitės laikotarpiui, turėsite panaudoti daugiau nei 40 proc. šiai darbo vietai numatyto galimo užimtumo. Darbo vietai numatytas užimtumas valandomis per savaitę:

  • Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras – 62 val.; vasaros atostogų metu – 40 val.

Kambarius galite rezervuoti Informacijos gide

Daugiau informacijos Naudojimosi rezervuojamomis darbo vietomis, patalpomis ir įranga taisyklėse.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos