Sidebar

Remiantis Vilniaus universiteto rektoriaus 2021 m. gruodžio 15 d. įsakymu Nr. R-435 patvirtintu Vilniaus universiteto dokumentų įkėlimo į Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos informacinės sistemos talpyklą tvarkos aprašu, VU mokslo publikacijas, daktaro disertacijas ir jų santraukas privaloma registruoti eLABa talpykloje.

Registruojamos ir įkeliamos visos mokslinės publikacijos, atitinkančios eLABa dokumentų tipų klasifikatorių, išleistos einamaisiais metais, o taip pat praėjusių metų publikacijos, neįtrauktos į metinę ataskaitą. Mokslinėse konferencijose skaityti, tačiau spaudoje nepasirodę pranešimai neregistruojami ir nekeliami.

2019 m. sausio 1 d. įsigaliojus Vilniaus universiteto atvirosios prieigos prie mokslo (meno) ir studijų darbų nuostatams, mokslinius straipsnius ir konferencijų medžiagą rekomenduojama registruoti eLABa talpykloje iš karto po priėmimo publikuoti, pridedant priimtų rankraščių pdf.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos