Nacionalinio atviros prieigos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro kūrimas

Tikslus projekto pavadinimas Nacionalinio  atviros prieigos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro kūrimas
www.mb.vu.lt/apie-biblioteka/projektai/ivykdyti-projektai/mkic-svetaine/
Tikslas Telkti studijų, mokslo ir verslo pajėgas, siekiant skatinti žinių ekonomikos plėtrą Lietuvoje. Nacionalinis atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC) taps komunikavimo tarp mokslo ir studijų, mokslo ir verslo, verslo ir studijų centru. Metodinio, kompetencijų vadybos centro sukūrimas mokslinė komunikacijos centre užtikrins sistemingą, poreikiais pagrįstą kompetencijų plėtros galimybę mokslinių ir akademinių bibliotekų darbuotojams.
Rezultatai 2013 m. vasario 6 d. buvo atidarytas Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC).
Įgyvendinimo terminas Nuo 2009-03-26 iki 2013-02-06
Finansavimas Europos regioninės plėtros fondas (85 milijonai litų)
Lietuvos Respublikos biudžetas (15 milijonų litų).
Projekto vadovas Irena Krivienė
Logotipas
Kontaktai Indrė Zalieskienė, Tel. (8 5) 268 7103, el. p. indre.zalieskiene@mb.vu.lt