Tikslus projekto pavadinimas Investicinis projektas: Senosios Vilniaus universiteto bibliotekos rekonstravimas
Tikslas Investiciniu projektu siekiama rekonstruoti senosios Vilniaus universiteto bibliotekos apsaugos ir mikroklimato palaikymo sistemas bei patalpas, atnaujinti (restauruoti) dalį bibliotekos baldų, įsigyti konservavimo, restauravimo, skaitmeninimo ir kt. specialiosios bibliotekų bei kompiuterinės ir programinės įrangos.
Rezultatai Įgyvendinus investicinį projektą, bibliotekos patalpos pilnai atitiks joms keliamus reikalavimus ir taip užtikrins reikiamas sąlygas bibliotekos fondų laikymui ir saugojimui.
Įgyvendinimo terminas Nuo 2006 m. Iki 2018 m.
Finansavimas
18,7 mln. ( 2005-2008m. -11,6 mln. ir 2009-2015m. 7,1 mln.)
Projektas tęstinis – visam Investiciniam projektui skirta  36,4 mln.
Projekto vadovas Neringa Kižienė, VU Strateginės plėtros direkcijos, Infrastruktūros plėtros skyriaus vedėja
Kontaktai Kristina Stungurienė, Tel. 8 5 268 7148, el. p. kristina.stunguriene@mb.vu.lt