Sidebar

SVARBU! Nuo spalio 26 d. keičiasi Vilniaus universiteto bibliotekos paslaugų teikimo tvarka.

Siekdama savo vartotojams suteikti saugias darbo sąlygas COVID-19 viruso plitimo metu, biblioteka prašo savo lankytojų būti atidiems, saugoti save ir kitus bei laikytis tam tikrų taisyklių ir rekomendacijų.

Atkreipiame dėmesį, kad būnant bibliotekoje privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis saugaus atstumo, dezinfekuoti rankas, laikytis asmens higienos (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas, vengimas liesti rankomis veidą, burną, akis ir kt.) reikalavimų.

Bibliotekos patalpos valomos, dezinfekuojamos ir vėdinamos laikantis LR SAM rekomendacijų. Lankytojams sudarytos sąlygos savo darbo vietomis papildomai pasirūpinti ir patiems: matomose vietose bibliotekoje įrengti stovai su dezinfekavimo skysčiu ir popieriniais rankšluosčiais. Rekomenduojame jais dezinfekuoti darbo vietos paviršius (darbo stalą, kėdės atramas, pan.) – ne tik pradedant darbą, bet ir prieš paliekant šią darbo vietą.

Kviečiame susipažinti su aptarnavimo pasikeitimais ir taisyklėmis, kurių laikomasi viruso plitimo laikotarpiu:

Svarbios nuorodos:

VU bibliotekos elektroniniai ištekliai

Dalyko bibliotekininkai

VU COVID – 19

Veiksmų schema VU darbuotojui / studentui nustačius COVID-19 (PDF)

Veiksmų schema VU darbuotojui / studentui įtariant COVID-19 (PDF)

COVID-19 situacija Lietuvoje (LRV šaltinis) http://koronastop.lrv.lt/.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos