joveee

VU bibliotekos prenumeruojamų duomenų bazių sąrašas pasipildė nauju elektroniniu žurnalu – JoVE (Journal of Visualized Experiments). Tai recenzuojamas bei Web of Science ir PubMed duomenų bazėse indeksuojamas biomedicinos, fizinių ir gyvybės mokslų vaizdo žurnalas. Jame pateikiama per 10 000 vaizdo įrašų, kuriuose nuosekliai vaizduojama įvairių laboratorinių eksperimentų, tyrimų, klinikinių procedūrų eiga. Greta kiekvieno vaizdo įrašo pateikiamas ir tekstinis turinys – straipsniai.

Taip pat prieinama JoVE Science Education skiltis, kurioje galima rasti daugiau nei 1 200 edukacinių filmuotų bei animuotų vaizdo įrašų įvairių disciplinų studentams. Kartu su vaizdo medžiaga pateikiamos transkripcijos.

JoVE duomenų bazė prieinama VU tinkle, bet susikūrus paskyrą leidžiama naudotis ir neprisijungus prie VU tinklo. Registruojant paskyrą būtina naudoti VU el. pašto adresą.

Daugiau apie JoVE galite rasti čia.

Daugiau apie visus VU bibliotekos prenumeruojamus išteklius galite rasti čia.

Kilus klausimams kreipkitės į savo dalyko bibliotekininką.

Informaciją parengė Povilas Višinskas, 2020-08-31