Darbo laikas 1Vasario 16 d. minime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Informuojame apie darbo laiko pasikeitimus bibliotekoje:

Vasario 15 d. (pirmadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), VU Centrinėje bibliotekoje atsiimti iš anksto užsakytus leidinius bus galima iki 20 val., Šiaulių akademijos informacijos centre iki 18 val.

Vasario 16 d. (antradienį) VU biblioteka nedirbs — Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Vasario 17 d. (trečiadienį) MKIC, VU Centrinėje bibliotekoje, Šiaulių akademijos informacijos centre atsiimti iš anksto užsakytus leidinius bus galima nuo 9 val.

2021-02-15