tspmiVokiečių g. 10, LT–01130 Vilnius
Tel. (8 5) 219 3151

Darbo laikas

Darbuotojai: Audronė Karalienė.

73 darbo vietos, iš kurių 10 kompiuterizuotų, 16 neformalaus bendravimo/poilsio vietų. Skaitykloje daugiau nei 42 tūkst. politikos mokslų srities ir susijusių disciplinų tematikos leidinių. TSPMI skaitykloje prieinama didelė ir vertinga Atviros Lietuvos Fondo padovanota ALF biblioteka, kurios kolekcija laikoma viena iš geriausių ir turtingiausių mūsų regione. Šioje kolekcijoje sukauptos naujausios, plačiausiai pasaulio akademinėje bendruomenėje komentuojamos socialinių–humanitarinių mokslų knygos.

Informacijos paieškos klausimais konsultuoja dalyko bibliotekininkai. Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute kreipkitės į Urtę Milkintaitę. Taip pat galite rezervuoti laiką informacinio raštingumo mokymams. Daugiau apie mokymus čia >