Pradžia: 2019-04-02 20:00
Pabaiga: 2019-04-24 21:00

VU bibliotekos Baltojoje salėje balandžio 2 d. bus pristatoma rečiausių pasaulio knygų fotografijų paroda „Vienintelės išlikusios: rečiausios pasaulio knygos“. Atidarymo dieną iš Airijos bus atvežti ir 4 vienetiniai originalūs egzemplioriai. Šiuos Marsho bibliotekoje saugomų retenybių originalus ir nuotraukas parodos atidarymo dieną papildys ir VU bibliotekoje saugomų retų knygų originalai.

Sole survivors svetainei facebookParoda veiks iki balandžio 24 d. Atidarymo renginys vyks balandžio 2 d. 17 val. Baltojoje salėje, VU bibliotekoje (Universiteto g. 3). Renginys vyks anglų kalba.

Parodos organizatoriai: Airijos ambasada Lietuvoje, Vilniaus universiteto biblioteka, Marsho biblioteka (Marsh’s Library) Dubline.

Daugiau informacijos apie parodą rasite paspaudę šią nuorodą.